Aydınlık, Ferah ve Çağdaş Bir Dekorasyon Örneği

  • Okunma 8823 defa
Modern Ev Dekorasyonu Örnekleri Modern Ev Dekorasyonu Örnekleri
12 Oca

Sizlerle en yeni, en çağdaş dekorasyon örneklerini paylaşmaya devam ediyoruz. Mimarlık ofisi Dreimeta tarafından 2014'de Augsburg, Almanya'da tamamlanan bu aydınlık ve ferah ev de oldukça ilham verici bir örnek.

modern-ev dekorasyonu-1

Bol pencereli bu evde doğa adeta içeri girmiş. Yeni nesil şömine de çok keyifli. Şöminenin arkasındaki ahşap kaplama duvar şöminenin yarattığı etkiyi vurguluyor. Orta masa olarak yine doğal malzeme olan hasır örgü kullanılmış.

modern-ev dekorasyonu-5

Yemek odasındaki koltukların rengi bence çok çarpıcı ve hoş; sadece tasarımları yemek masası etrafı için bana biraz fazla büyük  geldi!

modern-ev dekorasyonu-2

Geniş ve ferah bir açık mutfak.

modern-ev dekorasyonu-3

modern-ev dekorasyonu-7

Misafir WC'si, evle uyumlu organik formlar ve kahve tonları kullanılarak tasarlanmış.

modern-ev dekorasyonu-9

Çalışma masasının arkasındaki manzara harika...

modern-ev dekorasyonu-6

 

Kaynak; homedsgn.com

Son Düzenlenme Pazartesi, 12 Ocak 2015 18:17
Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra  2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir. ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

 

Google+ Web site: www.3oda1salon.net

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Dekorasyon

Dekorasyon

Evlerimiz, bahçelerimiz ofislerimiz kısacası yaşadığımız tüm mekanlar gerçekte ruhumuzun bir yansıması. Duvarımızın rengi, banyomuzun seramiği, kahvemizin fincanı hatta evdeki çiçeklerimiz bile bizi anlatıyor. Yaşadığımız mekanları güzelleştirmek aslında bir bakıma hayatımızı güzelleştirmek demek...

Çevremizi güzelleştirmenin tabii ki ekonomik koşullarla bağlantısı var, ancak tamamen doğru orantılı asla değil. Genelde en çok etkilendiğimiz ortamlar, köyler, kasabalar ve hatta şehirler zengin olanlar değil ruhu olanlar… Hepimizin zevkine çok güvendiğimiz bir aile büyüğü vardır; evi her daim taze çiçeklerle, özgün aksesuarlarla bezeli olan. Benim ki anneannemdi mesela, nur içinde yatsın,. Hiç tahmin etmeyeceğimiz nesneleri dekoratif olarak kullanır, özgün ortamlar yaratır, bizi şaşırtırdı.

3oda1salon’un dekorasyon sayfalarını aslında tam da anlattığım bu ruhu yakalamak, hepimize ilham verebilmek için hazırlıyoruz. Dünyada ve ülkemizde tasarım ve dekorasyon konularındaki yenilikleri takip edebilmek, yeni trendleri öğrenmek, yeni malzemeler ile tanışmak için doğru adresiz. Sayfalarımızda mekanlarınızı güzelleştirmek için yararlı dekorasyon tüyoları, uzman görüşleri bulunuyor. Size ilham verecek sayısız dekorasyon örneğine ulaşmanız da bizimle birlikte çok kolay. Ayrıca Facebook sayfamız da ilham veren sayısız dekorasyon örneğiyle dopdolu. Haydi hep beraber ufak ya da büyük dokunuşlarla yaşam alanlarımızı güzelleştirelim….

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe