Artema Japonya'dan Mükemmellik Ödülü Aldı

  • Okunma 3830 defa
Artema Japonya'dan Mükemmellik  Ödülü Aldı
29 Mar

Eczacıbaşı Yapı'nın lider markası Artema, kuruluşların üretimde yüksek verimlilik ve kalite elde etmesini sağlamak amacıyla faaliyet gösteren JIPM (Japan Institute of Plant Maintenance) tarafından “Excellence in Consistent TPM Commitment” ödülüne layık görüldü. Toplam Verimli Bakım Yönetimi olarak başlayan bu faaliyetler, sonrasında bütün süreçleri da kapsayacak şekilde “Toplam Verimli Yönetim (Total Productivitiy Management, TPM) olarak tanımlandı. Bu kapsamdaki çalışmalarıyla; üretimde, kalitede ve tüm iş süreçlerinde sıfır hatayı amaçlayan Artema, bu alandaki yetkinlikleri ve süreç iyileştirmedeki kararlılığıyla sektörünün kalite kriterlerini belirlemeye devam ediyor.

JUNO CLASSIC 3

Konuyla ilgili açıklama yapan Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu Başkanı Atalay Gümrah, “Almaya hak kazandığımız bu ödülün ismindeki kelimeler, Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu’nun kurum kültürü olarak benimsediği anlayışı, ve aslında başarının ipuçlarını veriyor. ‘Commitment’, adanmışlığın ve inancın ifadesi. ‘Consistent’, sürekli olarak yapılan, moda olduğu için veya acil olduğu için değil, gerekli olduğuna inanıp refleks haline getirmenin ifadesi ve bunların sonucunda gelen ‘excellence’, yani mükemmellik. DNA’sında öncülük ve kaliteye bağlılık ve mühendislikle gelişim olan tüm Artema çalışanlarını, inançlı bir şekilde sürekli çalışarak bu mükemmelliğe ulaştıkları için gönülden kutluyorum.” dedi.

Son Düzenlenme Salı, 29 Mart 2016 09:50

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Dekorasyon

Dekorasyon

Evlerimiz, bahçelerimiz ofislerimiz kısacası yaşadığımız tüm mekanlar gerçekte ruhumuzun bir yansıması. Duvarımızın rengi, banyomuzun seramiği, kahvemizin fincanı hatta evdeki çiçeklerimiz bile bizi anlatıyor. Yaşadığımız mekanları güzelleştirmek aslında bir bakıma hayatımızı güzelleştirmek demek...

Çevremizi güzelleştirmenin tabii ki ekonomik koşullarla bağlantısı var, ancak tamamen doğru orantılı asla değil. Genelde en çok etkilendiğimiz ortamlar, köyler, kasabalar ve hatta şehirler zengin olanlar değil ruhu olanlar… Hepimizin zevkine çok güvendiğimiz bir aile büyüğü vardır; evi her daim taze çiçeklerle, özgün aksesuarlarla bezeli olan. Benim ki anneannemdi mesela, nur içinde yatsın,. Hiç tahmin etmeyeceğimiz nesneleri dekoratif olarak kullanır, özgün ortamlar yaratır, bizi şaşırtırdı.

3oda1salon’un dekorasyon sayfalarını aslında tam da anlattığım bu ruhu yakalamak, hepimize ilham verebilmek için hazırlıyoruz. Dünyada ve ülkemizde tasarım ve dekorasyon konularındaki yenilikleri takip edebilmek, yeni trendleri öğrenmek, yeni malzemeler ile tanışmak için doğru adresiz. Sayfalarımızda mekanlarınızı güzelleştirmek için yararlı dekorasyon tüyoları, uzman görüşleri bulunuyor. Size ilham verecek sayısız dekorasyon örneğine ulaşmanız da bizimle birlikte çok kolay. Ayrıca Facebook sayfamız da ilham veren sayısız dekorasyon örneğiyle dopdolu. Haydi hep beraber ufak ya da büyük dokunuşlarla yaşam alanlarımızı güzelleştirelim….

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe