Thanx Co. Sıra Dışı Tasarımların Yeni Adresi

  • Okunma 6197 defa
Thanx Co. Sıra Dışı Tasarımların Yeni Adresi Thanx Co.
27 Haz

6 ay önce Ulus’ta  açılan Thanx Co., ev, ofis ve mekan dekorasyonu projeleri gerçekleştiren bir firma.   Zeynep Ilıcalı, Melda Aksu ve mimar Emrah Kutlar tarafından kurulan Thanx Co., yurtdışında farklı markaların sıradışı tasarımlarını toplayarak bunları projelerinde değerlendiriyor ve Ulus’taki mağazalarında satışa sunuyor.

Thanx Co.’ da dünyanın birçok yerinden estetik, doğal, farklı ve özgün tasarımlar yer alıyor. Firmanın ürünleri arasında vintage, ekoloji dostu ve geri dönüştürülebilen tasarımlar da var. Mağazada içlerinde aydınlatma, koltuk, kanepe, yastık, yatak örtüsü, objeler ve daha  birçok çeşitten oluşan geniş ürün seçeneklerinin yanında ekonomik ürünler de yer alıyor. Farklı ve esprili  bir hediye almak istediğinizde uğrayabileceğiniz türden bir yer.Wink

Thanx Co. nun en öne çıkan markası Bokja.  Bu özel tasarım patchwork koltuklar Beyrut’ tan getiriliyormuş.  Her parçanın el yapımı ve özel üretim olduğu Bokja’ nın müşterileri arasında İngiltere Kraliyet Ailesi ile Orlando Bloom ve Kate Hudson gibi Hollywood yıldızları bulunmakta.

petchworkkoltuk

Daha çok yeni  olmasına rağmen şimdiden birçok projeye imza atan Thanx Co da hiçbir proje birbirinin aynı değil, her biri sahibi için kişiye özel  yaratılıyor. Mağazaya gelen obje ve ürünlerin de birçoğunun eşi ve benzeri yok. Ürün yelpazesi yenilenerek ilerliyor.

Thanx Co. Showroom’unda  çarpıcı, eğlenceli, esprili, özgün ve enteresan parçaları bir araya getiriyor. Mesela araba kaportasından yapılan sandalyeler bizim en çok ilgimizi çeken ürünlerden biri oldu. Birde  küvet teknesinden dönüştürülen bir koltuk var, fantastik bir film setinden çıkmış gibi.

Ayrıca Thanx Co.yeni bir firma olmasına rağmen sosyal sorumluluk konusunda da oldukça duyarlı.  Kazançlarının belli bir kısmını her ay yardım amaçlı ayırıyor. Amaçlarının bağış veya yardım çağrısında bulunmadan yardım kuruluşları ile sürdürülebilir bir fon oluşturmak olduğunu söylüyorlar. Farklı , özgün ve neşeli tasarımlardan hoşlanıyorsanız bir de Thanx Co. ‘ya uğrayın…

Adres: Adnan Saygun Cad. 42/B Ulus Tel: 0212 279 70 60

Son Düzenlenme Pazartesi, 10 Mart 2014 08:34
Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra  2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir. ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

 

Google+ Web site: www.3oda1salon.net

1 yorum

  • dilara ayakkabı-lamba çok iyimiş :D Pazar, 14 Nisan 2013 10:00 yazan dilara

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Bahar Aykaç

Y. Mimar Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra 2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir.

ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe