Switch to desktop Register Login

Mobilya ve Ev Eşyası Mağazası Fransız Conforama Ümraniye'de Açıldı

Conforama Conforama Ümraniye

Dekorasyon Mağazası Fransız Conforama Türkiye’deki ilk mağazasını açtı

Avrupa'da 265 mağazası olan perakende devi Conforama, Fransa ve Avrupa’da ev mobilyaları ve ev eşyaları alanında en büyük markalar arasında. Conforama, Fransa'nın Ankara Büyükelçisi Laurent Bili, Conforama Grubu CEO’su Thierry Guibert, Steinhoff International CEO’su Markus Jooste, ve Conforama Türkiye Genel Müdürü Stéphane Mircad’ın katılımıyla Türkiye’deki ilk mağazasını bugün açtı.

İstanbul’un Anadolu yakasında, Ümraniye Carrefour Alışveriş Merkezi’nde 3600 metrekarelik alana kurulu mağazada kanepeler, oturma grupları, yemek ve yatak odası takımları gibi pek çok mobilya çeşidinin yanı sıra dekorasyon malzemeleri ve elektronik aletler en iyi kalite/fiyat oranıyla satışa sunuluyor.

conforama-umraniye

Kısaca Conforama:

Ev mobilyaları ve eşyaları alanında önde gelen markalardan biri olan Conforama'nın 205’i Fransa’da olmak üzere toplam 265 mağazası bulunuyor. Conforama ayrıca, İsviçre (15 mağaza), İspanya (21 mağaza), Portekiz (4 mağaza), Lüksemburg (1 mağaza), İtalya (15 mağaza), Hırvatistan (3 mağaza) ve Türkiye (1 mağaza) olmak üzere Fransa dışında toplam yedi ülkede 60 mağazayla faaliyet gösteriyor. 2011/2012’de (1 Temmuz 2011 / 30 Haziran 2012) Conforama’nın satışları 3.164 milyar Euro’ya ulaştı.

 

Son Düzenlenme
Yorum Ekle

Lütfen (*) işaretli tüm alanları doldurunuz.

3Oda1Salon.net

Üste Çık Desktop version